Шків стартера 178F #Ulshop#
152,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: А0058688
Шків стартера 178F #Ulshop#В наявності
152,24 ₴
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шків стартера 178F – забезпечує ефективний запуск двигунів серії 178F.Простий у встановленні та сумісний зі стандартними кріпленнями. Стійкий до зношування, він гарантує плавну передачу крутного моменту та зменшує навантаження на стартер. Завдяки точній конструкції забезпечує стабільну роботу двигуна навіть за високих навантажень. Підходить для мотоблоків,генераторів, та іншої техніки з двигуном такого ж типу.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 0.04 мм |
| Діаметр | 13.2см |
| Довжина: | 0.13 см |
| Діаметр під вал | 16 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 0.13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152,24 ₴
