Ніж складаний туристичний SRM 9211-GB2 (9.2 см) 8Cr13MoV / G10 чорний #Ulshop#
990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9211-GB2
Ніж складаний туристичний SRM 9211-GB2 (9.2 см) 8Cr13MoV / G10 чорний #Ulshop#Немає в наявності
990 ₴
+380 (67) 273-25-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRM |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Довжина рукояті | 121 мм |
| Колір рукоятки | чорний |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Матеріал ручки | G10, сталь 420 |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Тип заточення | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Форма клинка | clip-point |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴
