
Ходунки детские M 5032L-11 музыка, свет, серый Q-STORE -shopping-without-problems-
2 194 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 5032L-11
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Детские ходунки от Bambi станут помощью малышу в освоении опыта хождения. Высоту можно регулировать в трех положениях. Высота ходунков от пола: до столика - 41-45 см; до сиденья - 22-26 см; до спинки - 47-51 см. Есть музыка и свет. Игровую панель при необходимости можно снять, работает от батареек. Ходунки имеют шесть колес (пластик+силикон), передние 5 см/задние 11,5 см.музыка, свет, стопор, силиконовые колеса 4 шт, кожаное сиденье.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 73 см |
| Ширина | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 4.6 |
| Вага | 4.6 г |
| Вік | От 6 мес |
| Вікова група | від 0,5 років |
| Висота | 56 мм |
| Габарити: висота | 56 |
| Габарити: довжина | 73 |
| Габарити: ширина | 14 |
| Гарантія | 14 днів |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу АА (у комплект не входять) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Унісекс |
| Стан | нове |
| Тип | Ходунки |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 194 ₴


