
Собранная модель Резинкострел "USP Genesis" Box USP-G Q-STORE -shopping-without-problems-
314 ₴
- Готово до відправки
- Код: USP-G
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деревянный пистолет в собранном виде. Все детали продуманы и выполнены из экологичных материалов. Игрушка стреляет резинками для денег (резинки есть в комплекте), для них также есть удобное крепление на пистолете. В набор также входят два брелока и наклейки. Размер оружия 25х14х1 см. Аксессуары могут немного отличаться от представленных на фото.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сувенір-Декор |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 1 |
| Тип | Дитяча зброя |
| Вік | От 6-ти лет |
| Габарити: висота | 5 |
| Габарити: довжина | 29.1 |
| Габарити: ширина | 18.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 29.1 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | нове |
| Тип | Дерев'яний |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Ширина | 18.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴
