
Развивающая детская настольная игра "Шиворот-навыворот 2" MKZ0819 Q-STORE -shopping-without-problems-
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: MKZ0819
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новая игра в серии "Логика малышам"! Увлекательная развивающая подходит для самых молодых. Учит соотносить часть и целое. Развивает фантазию, память, логическое мышление, чувство юмора и, конечно, мелкую моторику рук. Подарит вам и вашему ребенку незабываемые впечатления от игры. Комплектация: карты игровые (90х45 мм) – 30 шт.; правила игры.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для дітей |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Карточні ігри |
| Висота | 5.4 мм |
| Вік | Від 3 років |
| Час гри | від 15 хв. |
| Габарити: висота | 5.4 |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 14 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 22 см |
| Жанр | Логічні |
| Кількість гравців | від 1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | картон |
| Стать | Унісекс |
| Тематика | Загальний розвиток |
| Тип | Настільна гра |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина | 14 см |
| Мови | Українська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

