
Конструктор детский "Автотрек" 70675, 40 деталей, рюкзак Q-STORE -shopping-without-problems-
354 ₴
- Готово до відправки
- Код: 70675
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яркий пластиковый конструктор из 40 деталей, из которого можно собрать трек трасса для машинок, также идущих в комплекте.
Упаковка: Сумка.
Габариты: 25x22x11 см.
Вес: 670 грамм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Юніка |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Висота | 15 мм |
| Габарити: висота | 15 |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 25 см |
| Для кого | для маленьких |
| Кількість деталей | 40 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Стан | нове |
| Тип | Конструктор |
| Тип конструктора | блоковий |
| Паковання | Рюкзак |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴
