
Конструктор детский "Автотрек" 70699, 73 детали, рюкзак Q-STORE -shopping-without-problems-
602 ₴
- Готово до відправки
- Код: 70699
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор в рюкзаке "Автотрек".
Яркий пластиковый конструктор из 73 деталей, из которого можно собрать трек, трассу для машинок, также идущих в комплекте.
Собирая конструктор, малыш осваивает новые для себя навыки, он учится мыслить логически.
Такое увлекательное, положительное и творческое занятие надолго займет внимание ребенка.
Все детали конструктора изготовлены из качественного пластика, за ними легко ухаживать и содержать в чистоте.
Возраст: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Юніка |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Висота | 20 мм |
| Габарити: висота | 20 |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 30 см |
| Для кого | для маленьких |
| Кількість деталей | 73 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Тип конструктора | блоковий |
| Паковання | Рюкзак |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 602 ₴
