
Конструктор детский "Автотрек" 70262, 73 детали, паяный пакет Q-STORE -shopping-without-problems-
566 ₴
- Готово до відправки
- Код: 70262
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор "Автотрек" поможет весело и увлекательно сократить досуг.
В набор конструктора входит 73 детали.
Такая игрушка развивает усидчивость, мелкую моторику рук и пальцев, а также логику.
Конструктор изготовлен из пластика.
Подходит для детей от 3 лет.
Габариты 43х22х22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Юніка |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Висота | 22 мм |
| Габарити: висота | 22 |
| Габарити: довжина | 43 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 43 см |
| Для кого | для маленьких |
| Кількість деталей | 73 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Стан | нове |
| Тип | Конструктор |
| Тип конструктора | блоковий |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566 ₴
