
Детский игровой конструктор "PomPomPurin" 86077-2, 76 деталей Q-STORE -shopping-without-problems-
317 ₴
- Готово до відправки
- Код: 86077-2
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Констуктор "Куроми"
С помощью конструктора ребенок получит отличную игрушку с которой прекрасно играть в сюжетные игры.
Составляя конструктор, ребенок полностью погружается в увлекательный процесс, прекрасно развивающий логическое и аналитическое мышление, память, мелкую моторику, воображение.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Конструктор |
| Вік | От 6-ти лет |
| Висота | 4.2 мм |
| Габарити: висота | 4.2 |
| Габарити: довжина | 19.1 |
| Габарити: ширина | 14 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 19.1 см |
| Кількість деталей | 76 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стан | нове |
| Тип | Конструктор |
| Ширина | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴
