
Набор для творчества "Мозаика Пиксель: Тигр" РМ-01-05, 21х29,7 см, рамка в наборе Q-STORE -shopping-without-problems-
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: РМ-01-05
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект содержит:
- схема-рисунок для создания мозаики;
- комплект разноцветных палеток на самоклейке;
- деревянная багетная рамка;
- инструкция.
Размер мозаики: 210х297 мм.
Размеры упаковки (ДхШхВ) 35х345х250 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0.2 |
| Вага | 0.200 г |
| Тип | Набір для творчості |
| Вік | От 5-ти лет |
| Висота | 3.5 мм |
| Габарити: висота | 3.5 |
| Габарити: довжина | 34.5 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 34.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Стан | нове |
| Тип | Термомозаїка |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

