
Органайзер настольный 4 отделения LQ27 252-46, 19х13х10 см (116777) Q-STORE -shopping-without-problems-
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: LQ27 252-46
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Органайзер настольный пластиковый. Имеет 4 отделения. Размер 19*13*10см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Без упаковки |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Аксесуари |
| Вік | Від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 10 мм |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: довжина | 19 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 19 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | нове |
| Тип | Кошик |
| Ширина | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
