
Интерактивная игрушка "Робот Акула" S-2A(Grey) серый, музыка, свет, подвижные детали, ездит Q-STORE -shopping-without-problems-
353 ₴
- Готово до відправки
- Код: S-2A(Grey)
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Музыкальная игрушка Акула S-2A(Grey) Яркая игрушка обязательно понравится Вашему малышу. Отличный подарок для вашего малыша.
Характеристики:
Тип: музыкальная игрушка
Тип питания: батарейки
Материал: пластик
Звуковые эффекты
Музыкальные эффекты
Количество дизайнов: 2
Размер: 31 см
Размер упаковки: 27,5х16х14 см
Упаковка: картонная коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 27.7 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Робот |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Висота | 15 мм |
| Габарити: висота | 15 |
| Габарити: довжина | 27.7 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Гарантія | 14 днів |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу АА (у комплект не входять) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | нове |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353 ₴

