
Декоративная подушка "Пес Патрон" 33 см Q-STORE -shopping-without-problems-
389 ₴
- Готово до відправки
- Код: FWPPLWPATRON23MС0
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративная подушка с эпизодом из официального мультсериала о Псе Патроне. Мягкая плюшевая подушка квадратной формы, которая одобрена и заверена, обнюхана и искусана самим Патроном.
Пес Патрон - талисман черниговских пиротехников и главный герой мультсериала Пес Патрон, просматривая который, дети и взрослые повышают свой уровень знаний о минной опасности.
Размер: 33х33х12 см
Оригинальный лицензионный продукт!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WP Merchandise |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0.2 |
| Вага | 0.200 г |
| Тип | М'які іграшки |
| Вік | Від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 12 мм |
| Габарити: висота | 12 |
| Габарити: довжина | 33 |
| Габарити: ширина | 33 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Довжина: | 33 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Плюш |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 33 |
| Стан | нове |
| Тип | М'які іграшки |
| Тип М'якої іграшки | Інші |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴




