
Тренировочная тетрадь: 7 шагов к развитию "Чтение" 1 класс 19716 украинский язык Q-STORE -shopping-without-problems-
200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19716
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
«7 шагов к развитию. Навыки чтения» содержит тренировочные упражнения для уверенного результата.
В тетради буквы, звучание, запись буквы, чтение слогов, чтение слов (с закрытыми и открытыми слогами, совпадением согласных), изучение буквосочетаний, чтение слов с апострофом и удвоением, чтение предложений, развитие артикуляции, чтение текстов.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranok Creative |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.1 г |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість сторінок | 16 |
| Тематика | Загальний розвиток |
| Колір | Різні кольори |
| Мова видання | Українська |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0.1 |
| Тип | Розвиваючі |
| Видавництво | Ранок |
| Вік | От 6-ти лет |
| Висота | 1 мм |
| Габарити: висота | 1 |
| Габарити: довжина | 9 |
| Габарити: ширина | 6.4 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 9 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Папір |
| Обладинка | м'який |
| Стать | Унісекс |
| Розділ | Книги для молодших школярів |
| Стан | нове |
| Паковання | Без паковання |
| Ширина | 6.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



