
Пазл "Спортивный автомобиль" C1000-13-01, 1000 элементов Q-STORE -shopping-without-problems-
268 ₴
- Готово до відправки
- Код: C1000-13-01
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Классический пазл на 1000 элементов.
Детали изготовлены из прочного экологически чистого картона.
Яркий и насыщенный пазл — это прекрасная развивающая игра для взрослых и детей.
Материал: картон.
Детали: 1000 шт.
Размер в собранном виде (ДхШ) 475x680 мм.
Размеры упаковки (ДхШхВ) 393x293x50 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12 років |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Транспорт |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 39.3 см |
| Ширина | 29.3 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пазли |
| Вік | От 12-ти лет |
| Висота | 5 мм |
| Габарити: висота | 5 |
| Габарити: довжина | 39.3 |
| Габарити: ширина | 29.3 |
| Гарантія | 14 днів |
| Кількість деталей | 1000 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | нове |
| Тип | Класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴
