
Настольная детская игра "Назови пару" MKM0332, 35 карт Q-STORE -shopping-without-problems-
217 ₴
- Готово до відправки
- Код: MKM0332
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Увлекательная настольная игра для развития внимания и реакции!
Веселое и приятное времяпрепровождение в семейном кругу или с друзьями гарантировано!
Несколько вариантов правил игры! Всё просто и не просто! Увлекательно и азартно!
Комплектация:
карты игровые (90х90 мм) – 35 шт.;
правила игры укр. и рос. языках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Призначення | Для дітей |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0.2 |
| Вага | 0.200 г |
| Тип | Карточні ігри |
| Вік | Від 3 років |
| Час гри | 5-15 хвилин |
| Висота | 3.5 мм |
| Габарити: висота | 3.5 |
| Габарити: довжина | 20.5 |
| Габарити: ширина | 19.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 20.5 см |
| Жанр | На швидкість |
| Кількість деталей | 35 |
| Кількість гравців | 2-8 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | картон |
| Стать | Унісекс |
| Стан | нове |
| Тип | Настільна гра |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина | 19.5 см |
| Мови | Російська/ українська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴
