
Настольная игра "Brain Mystic" MKE0510, 57 карт Q-STORE -shopping-without-problems-
264 ₴
- Готово до відправки
- Код: MKE0510
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Игра развивает наблюдательность, скорость реакции, внимательность!
8 символов на каждой карточке! На двух всегда есть один общий!
Кто первый заметит и назовет его?
Предлагаем пять вариантов игры!
УВЛЕКАТЕЛЬНО И АЗАРТНО!
ИГРАЙТЕ С УДОВОЛЬСТВИЕМ!
Комплектация:
карточки игровые (80×80 мм) -- 57 шт.;
правила игры на рус. и укр. языках.
Возраст: 6+
Количество игроков: 2+
Время игры: 15 мин +
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0.2 |
| Вага | 0.200 г |
| Тип | Карточні ігри |
| Вік | От 6-ти лет |
| Час гри | 10 -30 хв. |
| Висота | 3.8 мм |
| Габарити: висота | 3.8 |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: ширина | 11.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 18 см |
| Жанр | На швидкість |
| Кількість деталей | 57 |
| Кількість гравців | 2-12 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | картон |
| Призначення | Для всієї родини |
| Стать | Унісекс |
| Стан | нове |
| Тип | Настільна гра |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина | 11.5 см |
| Мови | Російська/ українська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264 ₴
