
Блокнот A6 "Wonderful" 6701-1 твердый переплет, 2 закладки и 2 резинки для ручек 80 листов 10х14,5 см Голубой Q-STORE
203 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6701-1(Blue)
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блокнот в твердом переплете 80 листов, цвет листа белый . Оформление комбинированоый лист:линия/точка/чистый лист. Цвета в ассортименте. Имеется 2 закладки и 2 резинки для ручек Размер 10*14,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Блокнот |
| Тип | Комбінований |
| Характеристики обкладинки | |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0.1 |
| Вага | 0.100 г |
| Вік | Від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 1 мм |
| Габарити: висота | 1 |
| Габарити: довжина | 14.5 |
| Габарити: ширина | 10 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина: | 14.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лініювання | Лінія |
| Матеріал | Папір |
| Найменування різновиду | Блакитний |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | нове |
| Паковання | Пакет |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴
