
Мягконабивная игрушка пушистый Мишка МС 080501-04 в фиолетовом плаще 35 см. Q-STORE -shopping-without-problems-
404 ₴
- Готово до відправки
- Код: МС 080501-04
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мишка – любимая игрушка малышей и взрослых!
Предлагаем мишку в плаще, этот аксессуар легко снимать и одевать на игрушку.
Игрушка мягкая и приятная на ощупь, милая и пушистая.
С Мишкой приятно гулять, путешествовать, просматривать мультфильмы, разговаривать, играть и развиваться!
За Мишкой очень легко ухаживать, ведь его можно стирать, даже в машинке, и он быстро сохнет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Macik |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 35 см |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | М'які іграшки |
| Вік | З народження |
| Вікова група | Від 0 років |
| Габарити: висота | 12 |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: ширина | 30 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 35 |
| Стан | нове |
| Тип | М'які |
| Тип М'якої іграшки | Ведмедик |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴

