
Мягкая игрушка Poppy Play Time Гибрид POPPY-GB фиолетовый 26 см Q-STORE -shopping-without-problems-
452 ₴
- Готово до відправки
- Код: POPPY-GB
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мягкая игрушка в тематике известной, трендовой и популярной компьютерной игры. Эта мягкая игрушка олицетворяет одного из уникальных персонажей в стиле хоррора, представленных в интересном мире "Poppy Playtime". Она выполнена с высоким качеством и вниманием к деталям. Для детей старше 3-х лет.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Довжина | 26 см |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 4 років |
| Висота | 11 мм |
| Габарити: висота | 11 |
| Габарити: довжина | 26 |
| Габарити: ширина | 16 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 26 |
| Стан | нове |
| Тип | М'які |
| Тип М'якої іграшки | Інші |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴
