
Детский электромобиль Квадроцикл Bambi M 5001EBLR-3 Красный Q-STORE -shopping-without-problems-
12 138 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 5001EBLR-3
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип квадроцикл
Размеры товарадлина115 см
ширина по зеркалам/ по колесам63 см
высота71 см
вес23,5 кг
высота от пола до сиденья48 см
высота от подножки до сиденья27 см
Допустимость нагрузкиПо весудо 30 кг
По возрасту3-8 лет
МоторКол-во/V/RPM4*12V / RPM12000
БатареяКол-во/V/AH12V10AH
Индикатор батареи+
ЗарядкаV/mA12V / 1000 mA
Время на зарядку8-12 ч
Индикатор зарядки+
Стартс кнопки
Звук при старте+
Плавный старт в обычном режиме+
Скорость3-8 км/ч
Кол-во скоростей на панели/на пульте2/3
Ручка газа-
Педаль-тормоз-
СветФарыПередние+Задние
Подсветканет
Кнопка вкл/выкл света+
ЗвукМузыкаUSB
Карта памяти-
Сигналнет
BLUETOOTH+
УправлениеПульт управления2,4G (STOP BUTTON)
App(приложение)-
Движение вперед/назадкнопка
СиденьеКол-во мест1
Ремни безопасности+
Материалэкокожа
Ширина посадочного места15 м
КолесаМатериалEVA
Размер передних колес/дисков30 см /16 см
Размер задних колес/дисков30 см /16 см
Простой монтаж-
КорпусМатериалПластик
Крыша-
АмортизаторыПередние-
Задние+
Доп. ФункцииДвери откр. Нет
Демо-режим-
Род. ручка-
Доп. Колесики-
Кондиционер-
Коврик-
Прицеп-
Доп. элементы-
КОРОБКАБрутто/Размер20,07 кг /104-57-46 см
Кол-во слоев7
Наличие цветного постера+
Цвет картонакоричневый
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип | Електромобіль |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 21 |
| Вид електроавтомобіля | Квадроцикл |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 46 |
| Габарити: довжина | 104 |
| Габарити: ширина | 57 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 4 мотори/35W |
| Діаметр колеса | 17 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Кількість місць | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 2 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гумове покриття |
| Стать | Унісекс |
| Привод | 4WD |
| Радіокерування | Да |
| Стан | нове |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 138 ₴






