
Детский электромобиль Квадроцикл Bambi HB-ATV800AS-5 Зеленый Q-STORE -shopping-without-problems-
23 122 ₴
- Готово до відправки
- Код: HB-ATV800AS-5
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОСНОВНЫЕ ТЕХНИЧЕСКИЕ
ХАРАКТЕРИСТИКИШИРИНА ПО КОЛЕСАМ 55 см
ШИРИНА НА ПО РУЛЮ58 см
РАССТОЯНИЕ МЕЖДУ ОСЯМИ71 см
ВЫСОТА ДО СИДЕНЬЯ48 см
ВЫСОТА ОТ ПОДСТАВКИ ДЛЯ НОГ ДО СИДЕНЬЯ30 см
РАМАметалл
ТОРМОЗручной
ЗАДНИЙ БАГАЖНИК+
ПЕРЕДНИЙ БАГАЖНИК+
ГЛАВНАЯ ПЕРЕДАЧАцепная
МОТОРКОЛ-ВО1шт/ 36V / 800W
БАТАРЕЯV/AH12V/12AH
КОЛ-ВО3
ВРЕМЯ НА ЗАРЯДКУ8-10 часов
ЗАРЯДКА 36V / 1,5A
ШТЕКЕРкруглый с тремя отверстиями
ДОПУСТИМОСТЬ НАГРУЗКИПО ВЕСУдо 65 кг
СТАРТПОВОРОТ КЛЮЧА+
РУЧКА ГАЗА+
ТОРМОЗ ручной
КОЛ_ВО СКОРОСТЕЙВ КВАДРОЦИКЛЕ3
СКОРОСТЬ22 км/ч
ПЕРЕКЛЮЧЕНИЕ СКОРОСТЕЙ ключом
ДВИЖЕНИЕ ВПЕРЕД НАЗАДРЫЧАГ+
СВЕТФАРЫ ПЕРЕДНИЕ+
ФАРЫ ЗАДНИЕ+
КНОПКА ВКЛ/ВЫКЛ+
ЗВУКСИГНАЛ+
ИНДИКАТОР БАТАРЕИ +
СИДЕНЬЕ одноместное
экокожа
КОЛЕСА резина (надувное)
переднее (колесо / диск)32 см / 17 см
заднее (колесо / диск)31 см / 17 см
КОРПУСОБЫЧНЫЙ+
КОРОБКАКОЛ_ВО СЛОЕВ5
ЦВЕТ КАРТОНА коричневый
НАЛИЧИЕ МЕТАЛИЧЕСКОГО КАРКАСА+
АМОРТИЗАТОРЫНАЛИЧИЕ и КОЛ_ВО2 передних / 1 задний
РЕГУЛИРОВКА ЖЕСТКОСТИ+
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РАЗМЕР)59 кг / 52 кг / 103-57-43,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Максимальна швидкість | 22 км/год |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип | Електромобіль |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 59 |
| Вид електроавтомобіля | Квадроцикл |
| Вік | От 6-ти лет |
| Габарити: висота | 57 |
| Габарити: довжина | 103 |
| Габарити: ширина | 44 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 1 мотор/800W |
| Діаметр колеса | 30 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Кількість місць | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 65 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гумове покриття |
| Стать | Унісекс |
| Привод | 2WD |
| Радіокерування | немає |
| Стан | нове |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 122 ₴








