
Детский электромобиль Джип Bambi Racer M 4969EBLR-3 (24V) Красный Q-STORE -shopping-without-problems-
15 947 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 4969EBLR-3(24V)
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип джип (багги)
Размеры товарадлина123 см
ширина по зеркалам/ по колесам78 см
высота80 см
вес30 кг
расстояние от сиденья до педалей32 см
Допустимость нагрузкиПо весудо 59 кг
По возрасту3-8 лет
МоторКол-во/V/RPM4 шт / 24V / RPM12000
БатареяКол-во/V/AH24V7AH
Индикатор батареи+
ЗарядкаV/mA24V / 1000 mA
Время на зарядку8-12 ч
Индикатор зарядки+
Стартс кнопки
Звук при старте+
Плавный старт в обычном режиме+
Скоростькм/ч2-6 км/ч
Кол-во скоростей на панели/на пульте2/3
Ручка газа-
Педаль-тормоз-
СветФарыПередние+Верхние (от бат)
Подсветканет
Кнопка вкл/выкл света+
ЗвукМузыкаUSB+MP3
Карта памяти-
Сигнална руле
BLUETOOTH+
УправлениеПульт управления2,4G(STOP BUTTON)
App(приложение)-
Движение вперед/назадкнопка
СиденьеКол-во мест2
Ремни безопасности3-х точечные
Материалэкокожа
Ширина посадочного места24 см
КолесаМатериалEVA
Размер передних колес/дисков32 см /18 см
Размер задних колес/дисков32 см /18 см
Простой монтаж-
КорпусМатериалПластик+ Металл
Крыша-
АмортизаторыПередние-
Задние+
Доп. ФункцииДвери откр. -
Демо-режим-
Род. ручка-
Доп. Колесики-
Кондиционер-
Коврик-
Прицеп-
Доп. элементысетка
КОРОБКАБрутто/Размер34 кг /118-66-38 см
Кол-во слоев5
Наличие цветного постера-
Цвет картонакоричневый
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип | Електромобіль |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 34 |
| Вид електроавтомобіля | Джип |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 38 |
| Габарити: довжина | 118 |
| Габарити: ширина | 66 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 4 мотори/80W |
| Діаметр колеса | 17 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Кількість місць | 2-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 3 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гумове покриття |
| Стать | Унісекс |
| Привод | 4WD |
| Радіокерування | Да |
| Стан | нове |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 947 ₴
