
Детский электромобиль Джип Bambi Racer M 4878EBLR-6(24V) Красный Q-STORE -shopping-without-problems-
17 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 4878EBLR-6(24V)
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип джип
Размеры товарадлина141 см
ширина по зеркалам/ по колесам73 см
высота71 см
вес29,85 кг
расстояние от сиденья до педалей30 см
Допустимость нагрузкиПо весудо 30 кг
По возрасту3-8 лет
МоторКол-во/V/RPM4 *24V /RPM10000
БатареяКол-во/V/AH24V5AH
Индикатор батареи+
ЗарядкаV/mA24V / 800 mA
Время на зарядку8-12 ч
Индикатор зарядки+
Стартс кнопки
Звук при старте+
Плавный старт в обычном режиме+
Скоростькм/ч3-5 км/ч
Кол-во скоростей на панели/на пульте2/3
Ручка газа-
Педаль-тормоз-
СветФарыПередние
Подсветканет
Кнопка вкл/выкл света-
ЗвукМузыкаUSB+MP3
Карта памяти+
Сигнална руле
BLUETOOTH-
УправлениеПульт управления2,4G(STOP BUTTON)
App(приложение)-
Движение вперед/назадрычаг
СиденьеКол-во мест1
Ремни безопасности2-х точечные
Материалэкокожа
Ширина посадочного места47 см
КолесаМатериалEVA
Размер передних колес/дисков31 см /17 см
Размер задних колес/дисков31 см /17 см
Простой монтаж-
КорпусМатериалПластик
Крыша-
АмортизаторыПередние+
Задние+
Доп. ФункцииДвери откр. в стороны
Демо-режим-
Род. ручка-
Доп. Колесики-
Кондиционер-
Коврик-
Прицеп-
Доп. элементы-
КОРОБКАБрутто/Размер24,25 кг /129-68-44 см
Кол-во слоев7
Наличие цветного постера-
Цвет картонакоричневый
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип | Електромобіль |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 30 |
| Вид електроавтомобіля | Джип |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 44 |
| Габарити: довжина | 129 |
| Габарити: ширина | 68 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 4 мотори/45W |
| Діаметр колеса | 17 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Кількість місць | 2-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 2 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гумове покриття |
| Стать | Унісекс |
| Привод | 4WD |
| Радіокерування | Да |
| Стан | нове |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 150 ₴
