
Детский электромобиль джип Bambi JJ2199EBLR-1 до 50 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
14 196 ₴
- Готово до відправки
- Код: JJ2199EBLR-1
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РАЗМЕРЫ МОБИЛЯ длина 114см
ширина по зеркалам/по колесам 75см/64см
высота 62см
МОТОР КОЛ-ВО/V/RPM 2шт/12V/RPM12000
БАТАРЕЯ V/AH 6V7AH
КОЛ-ВО 2
ВРЕМЯ НА ЗАРЯДКУ 8-12ч
ЗАРЯДКА V/mA 12V/1000mA
ШТЕКЕР круглый одинарный
ДОПУСТИМОСТЬ НАГРУЗКИ ПО ВЕСУ до 50кг
ПО ВОЗРАСТУ 3-8лет
СТАРТ КНОПКА +
ЗВУК ПРИ СТАРТЕ +
МЕДЛЕННЫЙ СТАРТ +
МЕДЛЕННЫЙ СТОП +
КОЛ_ВО СКОРОСТЕЙ В МАШИНЕ 2
НА ПУЛЬТЕ 3
ПЕРЕКЛЮЧЕНИЕ СКОРОСТЕЙ ТУМБЛЕР +
СКОРОСТЬ км/ч 3-5км/ч
ДВИЖЕНИЕ ВПЕРЕД НАЗАД ТУМБЛЕР +
СВЕТ ФАРЫ ПЕРЕДНИЕ +
ФАРЫ ЗАДНИЕ +
ПАНЕЛЬ +
ТУМБЛЕР ВКЛ/ВЫКЛ СВЕТА +
ЗВУК РЕГУЛИРОВКА ГРОМКОСТИ +
ЧИП(КИТ/АНГЛ) англ
МУЗЫКА +
СИГНАЛ/ЗВУК МОТОРА НА РУЛЕ работает от 2-х батареек АА (в комплект не входят)
ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛИ MP3 +
SD слот+карта памяти
USB +
ИНДИКАТОР БАТАРЕИ +
ПУЛЬТ УПРАВЛЕНИЯ 2,4G +
BLUETOOTH(STOP BUTTON) +
СИДЕНЬЕ РЕМНИ БЕЗОПАСНОСТИ +
КОЖА +
КОЛЕСА ЕВА +
РАЗМЕР КОЛЕСА/ДИСКА 26см/20,5см
КОРПУС ОБЫЧНЫЙ +
КОРОБКА КОЛ_ВО СЛОЕВ 7
ЦВЕТ КАРТОНА (БЕЛЫЙ/КОРИЧНЕВЫЙ) белый
ДОП. ФУНКЦИИ ДВЕРИ ОТКР в СТОРОНЫ +
АМОРТИЗАТОРЫ НАЛИЧИЕ и КОЛ_ВО задние
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РАЗМЕР) 26,4кг/21,4кг/117-64-44см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Марка | BMW |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип | Електромобіль |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 26.4 |
| Вид електроавтомобіля | Джип |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 64 |
| Габарити: довжина | 44 |
| Габарити: ширина | 117 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 2 мотори/35W |
| Діаметр колеса | 26 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Кількість місць | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 3 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гумове покриття |
| Стать | Унісекс |
| Привод | 2WD |
| Радіокерування | Да |
| Стан | нове |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 196 ₴




