
Детский электромобиль Bambi M 4140EBLR-1 до 25 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
12 672 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 4140EBLR-1
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РАЗМЕРЫ МОБИЛЯ длина 116см
ширина по зеркалам/по колесам 75см / 63см
высота 57см
МОТОР КОЛ-ВО/V/RPM 4шт / 12V / 12000
тумблер переключения 2мотора / 4мотора +
БАТАРЕЯ V/AH 12V 9AH
КОЛ-ВО 1
ЗАРЯДКА V/mA 12V /1000mA
ШТЕКЕР круглый одинарный
ДОПУСТИМОСТЬ НАГРУЗКИ ПО ВЕСУ до 25кг
ПО ВОЗРАСТУ 37-95месяцев
СТАРТ КНОПКА +
ЗВУК ПРИ СТАРТЕ +
МЕДЛЕННЫЙ СТАРТ +
МЕДЛЕННЫЙ СТОП +
КОЛ_ВО СКОРОСТЕЙ В МАШИНЕ 2
НА ПУЛЬТЕ 3
ПЕРЕКЛЮЧЕНИЕ СКОРОСТЕЙ ТУМБЛЕР +
СКОРОСТЬ км/ч 3-8км/ч
ДВИЖЕНИЕ ВПЕРЕД НАЗАД РЫЧАГ +
СВЕТ ФАРЫ ПЕРЕДНИЕ +
ФАРЫ ЗАДНИЕ +
ПАНЕЛЬ +
КНОПКА ВКЛ/ВЫКЛ СВЕТА +
ЗВУК РЕГУЛИРОВКА ГРОМКОСТИ +
ЧИП(КИТ/АНГЛ) англ
МУЗЫКА +
ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛИ MP3 +
SD слот+карта памяти
USB +
ИНДИКАТОР БАТАРЕИ +
APP +
ПУЛЬТ УПРАВЛЕНИЯ 2,4G +
BLUETOOTH(STOP BUTTON) +
СИДЕНЬЕ 1/2-местное 1
РЕМНИ БЕЗОПАСНОСТИ 5-ти точечный
КОЖА +
КОЛЕСА ЕВА +
РАЗМЕР КОЛЕСА/ДИСКА 25см / 19см
КОРПУС ОБЫЧНЫЙ +
КОРОБКА КОЛ_ВО СЛОЕВ 7
ЦВЕТ КАРТОНА (БЕЛЫЙ/КОРИЧНЕВЫЙ) коричневый
ДОП. ФУНКЦИИ ДВЕРИ ОТКР в СТОРОНЫ +
АМОРТИЗАТОРЫ задние
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РАЗМЕР) 23,8кг / 19,5кг / 116-62-38кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип | Електромобіль |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 23.8 |
| Вид електроавтомобіля | Машина |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 62 |
| Габарити: довжина | 38 |
| Габарити: ширина | 116 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 4 мотора/30W |
| Діаметр колеса | 25 см мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Кількість місць | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 5 |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гумове покриття |
| Стать | Унісекс |
| Привод | 4WD |
| Радіокерування | Да |
| Стан | нове |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 672 ₴








