
Детский электромобиль Bambi M 3906(MP4)EBLRS-2 до 35 кг Q-STORE -shopping-without-problems-
22 698 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 3906(MP4)EBLRS-2
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РАЗМЕРЫ МОБИЛЯ длина 135см
ширина по зеркалам/по колесам 82см/75см
высота 65см
МОТОР КОЛ-ВО/V/RPM 4шт/12V/RPM15000
тумблер переключения 2мотора/4мотора
БАТАРЕЯ V/AH 12V7AH PRO
КОЛ-ВО 2шт
ЗАРЯДКА V/mA 12V/1000mA
ШТЕКЕР круглый одинарный
ДОПУСТИМОСТЬ НАГРУЗКИ ПО ВЕСУ до 35кг
ПО ВОЗРАСТУ 37-96мес
СТАРТ ПОВОРОТ КЛЮЧА +
ЗВУК ПРИ СТАРТЕ +
МЕДЛЕННЫЙ СТАРТ +
МЕДЛЕННЫЙ СТОП +
КОЛ_ВО СКОРОСТЕЙ В МАШИНЕ 1
НА ПУЛЬТЕ 3
ДВИЖЕНИЕ ВПЕРЕД НАЗАД ТУМБЛЕР +
СВЕТ ФАРЫ ПЕРЕДНИЕ +
ФАРЫ ЗАДНИЕ +
ПАНЕЛЬ +
ВКЛЮЧЕНИЕ ПОВОРОТОМ КЛЮЧА +
ЗВУК РЕГУЛИРОВКА ГРОМКОСТИ +
МУЗЫКА +
СИГНАЛ НА РУЛЕ +
ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛИ MP4 МОНИТОР +
КАРТА ПАМЯТИ +
USB +
мини USB +
ИНДИКАТОР БАТАРЕИ +
ПУЛЬТ УПРАВЛЕНИЯ 2,4G +
BLUETOOTH(STOP BUTTON) +
СИДЕНЬЕ 1/2-местное 1
РЕМНИ БЕЗОПАСНОСТИ 5-ти точечный
КОЖА +
КОЛЕСА ЕВА +
РАЗМЕР КОЛЕСА/ДИСКА 31см/24см
КОРПУС КРАШЕНЫЙ +
КОРОБКА КОЛ_ВО СЛОЕВ 7
ЦВЕТ КАРТОНА (БЕЛЫЙ/КОРИЧНЕВЫЙ) коричневый
ДОП. ФУНКЦИИ ДВЕРИ ОТКР в СТОРОНЫ +
РУЧКА-ЧЕМОДАН для удобного перемещения +
АМОРТИЗАТОРЫ НАЛИЧИЕ и КОЛ_ВО задние
КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РАЗМЕР) 36кг/30кг/138-74-48см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Марка | Lexus |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип | Електромобіль |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 36 |
| Вид електроавтомобіля | Машина |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 74 |
| Габарити: довжина | 48 |
| Габарити: ширина | 138 |
| Гарантія | 14 днів |
| Двигун | 4 мотори/35W |
| Діаметр колеса | 315.0 мм мм |
| Живлення іграшки | Акумулятор |
| Кількість місць | 1-місний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість точок кріплення ременя | 5 |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріал коліс | Гумове покриття |
| Стать | Унісекс |
| Привод | 4WD |
| Радіокерування | Да |
| Стан | нове |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 698 ₴





