
Детский батут с защитной сеткой MS 0500 на пружинах Q-STORE -shopping-without-problems-
7 758 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS 0500
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- диаметр батута: 183 см;
- высота от пола до полотна батута: 66 см;
- высота от пола до верха сетки батута: 130 см;
- пружины: 36 шт;
- количество опор: 3 шт W-образных;
- выдерживают массу человека до 80 кг;
Рама : сталь с порошковым напылением;
Полотно: высокопрочный и эластичный полипропилен;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Тип | Батут |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: висота | 20 |
| Габарити: довжина | 105 |
| Габарити: ширина | 51 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 183.0 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага | 80.0 кг |
| Матеріал | Метал/текстиль |
| Можливість встановлення додаткових опцій | зовнішня |
| Стать | Унісекс |
| Стан | нове |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 758 ₴
