
Детский Батут на пружинах MS 0497 с сеткой Q-STORE -shopping-without-problems-
11 052 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS 0497
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основные характеристики батута:
- диаметр батута: 305 см
- высота батута: 66 см
- пружины: 64 шт
- количество опор: 3 шт W-образных
- высота сетки 150 см
- выдерживают массу человека до 100 кг
Рама - сталь с порошковым напылением.
Полотно - высокопрочный и эластичный полипропилен.
Размер коробки – 126-51-28 см. Вес с коробкой – 42 кг.
Спортивные батуты используются для занятий гимнастикой, фитнессом, аэробикой. На спортивных батутах любят прыгать как взрослые, так и дети, и достаточно 15 минут в день, чтобы держать мышцы в тонусе и выполнить кардио тренировку. Прыжки в течение 5-7 минут соответствуют пробежке 1 км.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Тип | Батут |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 42 |
| Вік | Від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: висота | 45 |
| Габарити: довжина | 160 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 305 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна вага | 100.0 кг |
| Матеріал | Метал/текстиль |
| Можливість встановлення додаткових опцій | зовнішня |
| Стать | Унісекс |
| Стан | нове |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 052 ₴
