
Сетевое зарядное устройство Ulanzi Vijim power adapter for 200W Video Light EU Plug (P016 AD-2) Q-STORE
2 915,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: P016
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядное устройство Ulanzi Vijim power adapter for 200W Video Light EU Plug (P016 AD-2) используется только для портативного светодиодного видеофонария мощностью 200 Вт Bi-Color.
Параметры: 36V/6A, длина кабеля 5 метров.
Безопасен в использовании: с защитой от перегрузки по току, температурной защитой и защитой от повреждений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 6 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 216 W |
| Вихідна напруга | 36 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Vijim |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 915,03 ₴


