Зарядное устройство Ulanzi Vijim power adapter for 120W Video Light EU Plug (P003 AD-1) используется только для портативного светодиодного видеофонария мощностью 120 Вт Bi-Color /120 Вт RGB.
Параметры: 19V/6.32A, длина кабеля 4,8 метра.
Безопасен в использовании: с защитой от перегрузки по току, температурной защитой и защитой от повреждений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 6.32 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 120 W |
| Вихідна напруга | 19 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Vijim |
| Потужність зарядки | 120 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539,22 ₴


