
Внешний аккумулятор HOCO J144A Hymn power bank (30000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
1 141,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6942007642132
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO J144A Hymn power bank(30000mAh) - портативный аккумулятор емкостью 30000 мАч и удобным дисплеем, указывающим на уровень заряда. Имеет USB-C/Micro-USB входные порты и двойной USB 2A выход.
Изготовлен из качественного и огнестойкого пластика, имеет матовое покрытие. Надежно собранный корпус не рассыпается от легких ударов и падений.
Невероятных 30 000 мАч емкости портативной батареи обеспечат до 10 полноценных зарядок. Отличный вариант для путешествий и для видеомейкеров, которым постоянно нужно заряжать кучу девайсов.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 612 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Індикація | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J144A Hymn |
| Потужність | 12 W |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 164 × 80 × 32.5 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Колір корпусу | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 141,56 ₴





