
Внешний аккумулятор HOCO J100A High-ranking power bank(20000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
610,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6931474783585
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO J100A High-ranking power bank 20000 mAh – портативный аккумулятор, оснащенный светодиодным индикатором. Емкость 20000 mAh и выходная мощность до 10.5 Вт обеспечивают быструю зарядку смартфонов, планшетов и других гаджетов, а наличие 2 портов USB позволяет подключать 2 устройства одновременно.
Power Bank имеет стильный дизайн. Классическая матовая поверхность не оставляет отпечатки пальцев. Корпус выполнен из тонкого прочного огнестойкого пластика. Это обеспечивает вам безопасную зарядку устройств.
В данной модели встроено 9 уровней интеллектуальной защиты: от перегрузки по силе тока, перезаряда, перегрева, перегрузки, различных перенапряжений, коротких замыканий. Ваши гаджеты во время зарядки максимально защищены.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 401 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J100A High-ranking |
| Потужність | 12 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особливості | з LED індикатором |
| Розміри | 138×69×27 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Колір корпусу | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610,77 ₴



