Портативная батарея No Brand 20000mAh Black – модель емкостью 20 000 mAh (3,8V / 76 Wh) с такими портами:
– вход Micro-USB: 5V / 2A, 9V/2A;
– вход TYPE-C: 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1,5A;
– выход TYPE-C: 5V / 3 A, 9V / 2,2A, 12V / 1,6 A;
– выход USB: 5V / 3 A, 9V / 2A, 12V / 1,5 A.
Пауэрбанк оснащен функциями QC 18W + PD 20W. Кроме гаджетов, он подойдет для роутеров, модемов, систем видеонаблюдения. При этом устройство может выполнять функцию бесперебойного источника питания: можно заряжать технику от пауера, когда он подключен к сети.
Патриотический внешний аккумулятор изготовлен из прочного огнеупорного ABS-пластика.
Устройство имеет световой индикатор. Кабель для зарядки Type-C поставляется в комплекте. Power bank защищен от неожиданного перенапряжения на выходе / входе, перегрева и избытка заряда.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mibrand |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 3.8 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | No Logo |
| Призначення | Для мобільних телефонів |
| Розміри | 142.5 × 67.8 × 27.8 мм |
| Країна реєстрації бренда | Чехія |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Паковання | Bulk (No box) |
| Функції зарядки | Quick Charge 18 W; Power Delivery 20 W |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 614,77 ₴




