
Внешний аккумулятор BOROFONE BJ49 Astute 22.5W+PD20W fully compatible magnetic power bank(10000mAh) White Q-STORE
771,32 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6941991109904
+380 (67) 273-25-01
BOROFONE BJ49 Astute — внешний аккумулятор емкостью 10000 mAh. Этого хватит, чтобы одновременно зарядить смартфон и наушники или смарт-часы.
Модель имеет два порта USB: Type-A и Type-C. Также пауэрбанк поддерживает беспроводную зарядку гаджетов. Благодаря технологии MagSafe смартфон легко магнитится к аккумулятору.
Светодиодный индикатор сообщает о уровне заряда пауэрбанка. Заряжается устройство с помощью разъема Type-C.
Внешний аккумулятор BOROFONE BJ49 Astute поддерживает быструю зарядку QC3.0 и PD20W. Гаджеты будут заряжаться в несколько раз быстрее обычного пауэрбанка.
Модель изготовлена из огнеупорных ABS-пластика и поликарбоната. Многоуровневая защита от замыканий и перегревов обеспечивает безопасную зарядку смартфона.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 192 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; бездротовий інтерфейс |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | BJ49 Astute |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особливості | з LED індикатором |
| Розміри | 105×68×17 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,32 ₴



