
Внешний аккумулятор BOROFONE BJ47 Quick PD20W magnetic wireless fast charging power bank(10000mAh) Black Q-STORE
802,18 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6941991109683
+380 (67) 273-25-01
Внешний аккумулятор BOROFONE BJ47 Quick обладает большой емкостью – 10000 mAh и долгим периодом сохранения заряда. Он подойдет для зарядки смартфона, наушников, смарт-часов и других гаджетов. Технология MagSafe и два USB порта позволяют заряжать до трех устройств одновременно. Светодиодный индикатор сообщает о степени оставшемся в аккумуляторе заряда. Многоуровневая защита от замыканий и перегревов обеспечивает безопасную зарядку. Огнеупорные материалы, из которых изготовлен PowerBank, обеспечивают безопасность использования устройства.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 202 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB; USB-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C; бездротовий інтерфейс |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | BJ47 Quick |
| Потужність | 20 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особливості | з LED індикатором |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 106×70×21 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Колір корпусу | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802,18 ₴





