
Внешний аккумулятор BOROFONE BJ40 Happy way 65W power bank(15000mAh) Metal Gray Q-STORE -shopping-without-problems-
1 902,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6941991107665
+380 (67) 273-25-01
Внешний аккумулятор Borofone BJ40 Happy way — устройство для зарядки различных мобильных устройств: смартфонов, беспроводных наушников, смарт-часов и т.д.
Модель может заряжать до двух устройств одновременно с помощью разъемов USB Type-A и USB Type-C. Емкости 15000 мАч хватит, чтобы зарядить смартфон несколько раз.
С помощью цифрового LED дисплея вы будете точно знать, сколько заряда осталось у аккумулятора. Многоуровневая защита от замыканий и перегревов обеспечивает безопасную зарядку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 336 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 15000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 65 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | BJ40 Happy way |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 115 × 71 × 28 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Колір корпусу | Metal Gray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 902,60 ₴





