
Сетевое зарядное устройство WUW-C158 1USB 3Type-C + USB A PD100W white Q-STORE -shopping-without-problems-
1 579,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: WUW-C158
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядное устройство WUW-C158 1USB 3Type-C PD100W white для зарядки четырех устройств одновременно. Модель оснащена тремя разъемами USB Type-C и одним — USB-A.
Устройство имеет мощность 100 W, поэтому оно способно быстро восстановить заряд смартфона, ноутбука планшета и других гаджетов. Технология Gan обеспечивает высокую мощность и отсутствие перенагрева внутренней электроники. Это дает возможность сохранять высокую мощность и производительность в течение использования без риска перенагрева гаджетов.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вихід | 5 A |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C158 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 579,21 ₴




