
Сетевое зарядное устройство WUW-C215 65W Charger 2 USB C + USB A brown orange Q-STORE -shopping-without-problems-
554,21 ₴
- Немає в наявності
- Код: C215BO
+380 (67) 273-25-01
Зарядное устройство WUW-C215 с максимальным током 3 А, которое может заряжать устройство с высокой скоростью. Зарядка USB-C мощностью 65 Вт обеспечивает мощность, необходимую для зарядки смартфона до 50% примерно за 30 минут — это в 3 раза быстрее, чем у старого зарядного устройства на 5 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C215 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 554,21 ₴

