
Сетевое зарядное устройство BOROFONE BA46A Premium PD + QC3.0 18W White Q-STORE -shopping-without-problems-
180,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474727343
+380 (67) 273-25-01
BOROFONE BA46A Premium, PD + QC3.0 сетевое зарядное устройство с выходами USB-A и USB-C, вилка EU, ток 3A, набор с кабелем USB-C на Lightning
1. Вход: AC100-240V, 50 / 60Hz, 0.6A.
2. Выход:
USB-A: 3.6V-6.5V / 3A, 6.6-9V / 2A, 9.1V-12V / 1.5A, 18W.
USB-C: 5V / 3A (PD), 9V / 2A (PD), 12V / 1.5A (PD), 18W.
3. Вилка стандарта EU, огнестойкий материал PC.
4. Поддержка быстрой зарядки PD3.0, QC3.0 / QC2.0, быстрой зарядки для Huawei FCP, быстрой зарядки для Samsung AFC и других.
5. Смарт баланс для одновременного выхода 5V / 3A на два порта.
6. Набор с кабелем USB-C на Lightning PD.
7. Размеры зарядного устройства: 91 * 52 * 38мм. Вес зарядного устройства: 39г. Вес набора с кабелем: 62г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 38 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | BA46A Premium |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180,55 ₴

