
Сетевое зарядное устройство BOROFONE BA40A Speedway, with 3USB output, QC3.0/QC2.0 18W White Q-STORE -shopping-without-problems-
177,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474723369
+380 (67) 273-25-01
Borofone BA40AW 3 USB QC3.0 – универсальное зарядное устройство для гаджетов. Поддерживает функцию быстрой зарядки, таким образом, обеспечивает высокую скорость зарядки. Подключается к электросети через стандартные розетки. Устройство оснащено 3 USB портами. Современный дизайн обеспечивает практичность и удобство в повседневном использовании.
Особенности
•Функция быстрой зарядки
•3 USB порта
•Современный дизайн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | BA40A Speedway |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177,12 ₴




