
Накопичувач SSD Apacer AS350 128GB 2.5" 7mm SATAIII Standard Q-STORE -shopping-without-problems-
1 639,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: AP128GAS350-1
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Это идеальный по бюджету выбор для начинающих геймеров. Скорость доступа в 20 раз быстрее, чем у обычного жесткого диска.
AS350 работает на интерфейсе SATA III, а последовательная скорость чтения/ записи составляет 560 / 540Мб / с.
Энергопотребление на 95% меньше, чем у обычных компьютерных жестких дисков.
AS350 имеет расширенный срок службы с улучшенной стабильностью работы, поддерживая высокую эффективность даже после длительного использования.
Преимущества:
Скорость чтения до 560 МБ/с
Скорость записи до 540 МБ/с
Поддержка SMART/NCQ/ECC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Модель SSD | Apacer AS350 1 |
| Розміри | 100.5 х 52.4 х 8.95 мм |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 639,20 ₴


