
Сачок для бассейна Bestway 58278N Q-STORE -shopping-without-problems-
238 ₴
- Готово до відправки
- Код: DM-58278N
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сачок для бассейна Bestway 58278N
Описание товара:
Оригинальная сетка для удаления отходов из бассейна. Подходит к алюминиевой телескопической штанге Bestway Deluxe с диаметром соединения 30 мм (продается отдельно).
Основные особенности:
- простой аксессуар для сбора грязи
- міцна сітка


Технические данные:
- Ширина сетки: 43 см
- Диаметр соединения: 30 мм
- Совместим с алюминиевой штангой: диаметр 30 мм
- Вес: 0,24 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,24 кг |
| Висота, см | 21 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | чищення басейну |
| Колір | біло-бірюзовий |
| Ширина, см | 43 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴




