
Солнечное накрытие для бассейна Bestway 58060 244 см Q-STORE -shopping-without-problems-
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: DM-58060
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Солнечное накрытие для бассейна Bestway 58060 244 см - отличный способ поддерживать воду в бассейне теплой. Специальная конструкция уменьшает эффект потери тепла от нагреваемой солнцем воды. В комплект входит удобный мешок для хранения.

Технические данные:
- Назначение: каркасные бассейны 244 см
- Диаметр крышки: 210 см
- Сумка для хранения: да
- Вес: 0,7 кг
- Размеры упаковки: 30 x 40 x 9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,7 кг |
| Довжина, см | 244 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | сонячне накриття |
| Ширина, см | 244 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴


