
Коврик для бассейна пазл 8 шт INTEX 29081 Q-STORE -shopping-without-problems-
1 213 ₴
- Готово до відправки
- Код: DM-29081
+380 (67) 273-25-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наборная по принципу пазла подстилка из полиуретана "Intex 29081 Floor Protektor" размером 1.9 кв.метров состоит из 8 секций. Каждая секция по 50 х 50 см и толщиной 1 см. Из таких секций можно собрать плотную площадку любого размера для бассейна или для игровой площадки.
- Размеры: 1,9 м2
- Количество секций: 8 шт
- Размер каждой секции: 50 х 50 см
- Толщина материала: 1 см
- Вес: 2,48 кг
.jpg)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,48 кг |
| Довжина, см | 200 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Піна |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | килимок під басейн |
| Колір | Блакитний |
| Ширина, см | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 213 ₴



