Для забезпечення комфорту вашого вихованця під час їди, представляємо вашій увазі годівницю, яка поєднує в собі дерев'яну стільницю з двома мисками на регульованій підставці. Якщо ви завели цуценя великої породи, йому підійде регульована годівниця на 3 положення. Це вигідне та зручне рішення, тому що ви зможете підлаштовувати висоту годівниці під розмір вашого пухнастого вихованця у кожний період його життя. Вихованці середні породи вихованців (зростання - 40 см, вага 11-25 кг), пудель стандартний, французький бульдог, бордер-коллі Для таких тварин підійде Годівниця від Джека модель №5 S/M/L . Це стильний, стійкий та простий в експлуатації аксесуар для вашого вихованця, виготовлений з екологічних матеріалів високої якості. Годівниця стане чудовим та функціональним доповненням вашого інтер'єру. Колірна гама з п'яти різних кольорів (Білий, Коричневий, Графіт, Хакі та Чорний) допоможе вам визначитися з вибором. Висота миски від підлоги 6/11/16 см.Зріст собаки 40 см у загривку.Внутрішній розмір миски 15 см. Металевий корпус годівниці пофарбований порошковою фарбою. Стільниця виготовляється з натурального дерева, яке обробляється лляною олією, що не викликає алергічної реакції. Миски в годівниці виготовлені із сталі високої якості, їх дуже просто поміняти та мити. Годівниця від Джека упакована в ящик із габаритними розмірами 42х23х7 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 4Jack |
| Тип | Кормушка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.5 |
| Дополнительная информация | Висота миски від підлоги 6/11/16 см; Внутрішній розмір миски 15 см |
| Каркас | Металевий профіль 15*15 мм товщина стінки 1,2 мм з полімерним покриттям |
| Материал изготовления | Миска: нержавіюча сталь 600 мл; Полиця: натуральна деревина |
| Об'єм, м3 | 0.011 |
| Розміри | Д/Ш/В 41х21х6/11/16 см; Габарити упаковки: 42х23х7 см |
| Цвет | Хаки |
Информация для заказа
- Цена: 2 311 ₴










