Велосипед дитячий PROF1 MB 141020
Розмір колеса 14 дюймів
Рама/вилка Магній
Кермо 1-болтове кріплення, фарбована сталь. Висота min=66 см., max= 71 см.
Рульові накладки Прогумовані грипси
Сидіння Висота min= 57 см.,max= 62 см.
Підсідельний штир трикутний, магній, регулюється по висоті, затискач: ексцентрик
Каретка Розбірна (насипний підшипник)
Система шатунів Одноелементна зі знімною зіркою
Захист ланцюга Повний, пластмаса
Гальма Переднє: дискове; заднє: дискове
Колеса Гума 14х2,125
Обода Магнієві
Педалі Пластмаса з бічними катафотами
Крила Переднє/заднє, пластмаса
Додаткова комплектація Допоміжні бічні колеса, дзвінок, кошик
Вага 7,5 кг.
2 КОЛЕСА ДИТЯЧІ
РОЗМІР КОЛЕСА (ДМ) ЗРІСТ ДИТИНИ (СМ) ВІК
12 ВІД 86 ДО 110 2-4
14 ВІД 98 ДО 116 3-5
16 ВІД 104 ДО 122 4-6
18 ВІД 110 ДО 128 5-7
20 ВІД 116 ДО 134 6-9
24 ВІД 127 ДО 142 7-11
26 ВІД 140 10+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Двоколісні |
| Возраст | От 3-х лет |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота рулевой стойки | 57-62 см |
| Высота сидения | 43-53 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Диаметр колеса | 14" мм |
| Дополнительная комплектация | Додаткові колеса |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Комбинированный |
| Материал колес | Резина |
| Материал рамы | Сталь |
| Ручне гальмо | Да |
| Состояние | нове |
| Тип | Велосипед |
| Тип тормоза | Задній - дисковий, Передній – дисковий |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 5 005 ₴

