
Дитяча іграшка "Безпілотник" 9796TXK Зелений Q-STORE -shopping-without-problems-
203 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9796TXK(Green)
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Іграшка "Безпілотник ТехноК", арт. 9796 – це стильна модель, що нагадує відомий Байрактар, ідеальна для маленьких захисників та спритних пілотів! Виготовлений з міцного пластику, безпілотник має реалістичний дизайн, оздоблений патріотичними наліпками, які роблять його схожим на справжню техніку. До корпусу прикріплені ракети для відбиття атак і захисту неба, а також є колеса для швидкого старту та вмілого приземлення.
Іграшка виготовляється у двох кольорах: хакі та сірому, що надає їй ще більше виразності та стилю. Особливу увагу привертають яскраві гримаси на кабіні, які надають безпілотнику сурової автентичності.
Безпілотник ідеально підходить для гри вдома або на вулиці, допомагаючи дітям розвивати фантазію, уяву та творчі навички. Легкий у використанні, він дозволяє дітям відчути себе пілотами, розігруючи захоплюючі місії, або просто весело проводити час.
"Безпілотник ТехноК" стане чудовим подарунком для будь-якого юного інженера чи любителя техніки!Рекомендовано для дітей від 3 років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.118 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 8.2 мм |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.118 |
| Возраст | От 3-х лет |
| Габарити: висота | 8.2 |
| Габарити: довжина | 42.2 |
| Габарити: ширина | 24 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 42.2 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Найменування різновиду | Зелений |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | нове |
| Тип | Самолет |
| Ширина | 24 см |
Информация для заказа
- Цена: 203 ₴
