
Ігровий набір конструктор "Дикі тварини Африки" 0334TXK 40 деталей Q-STORE -shopping-without-problems-
316 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0334TXK
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
"Конструктор ТехноК", арт.0334 – це багатофункціональний ігровий набір, що переносить дитину у світ дикої природи та дарує нові враження. У наборі 40 різноманітних кольорових елементів серед яких, блоки конструктора, маленькі вікна й двері, паркан, штучні дерева та головне – фігурки диких тварин: жирафи, слона, лева, носорога, пантери.
Діти можуть створювати безліч унікальних конструкцій, комбінуючи будівельні елементи з фігурками тварин, що робить гру ще цікавішою та пізнавальною. Кожна фігурка тваринки ретельно деталізована, що дозволяє дитині відчути себе справжнім дослідником. Дерева ж прикрасять майбутній ландшафт, вікна та двері для створення будівель, а ще паркан, що дозволить облаштувати простір для тварин. Також в наборі є детальна кольорова покрокова інструкція.
"Конструктор ТехноК", арт.0334 – це захоплюючий набір для дітей, що допомагає розвивати уяву та творчі навички. Завдяки цим деталям дитина може створювати власні сюжети та будувати різноманітні конструкції. Конструктор дозволяє малечі знайомитися з тваринами та природою, одночасно розвиваючи моторику та логічне мислення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.315 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 0.315 |
| Вид | Ігровий набір |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 11 мм |
| Габарити: висота | 11 |
| Габарити: довжина | 37 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 37 см |
| Количество деталей | 40 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | Пакет |
| Ширина | 15 см |
Информация для заказа
- Цена: 316 ₴




