Маленькі принцеси заслуговують на власну казку – і цей чарівний конструктор створений саме для них! Набір у ніжно-рожевих кольорах дарує можливість побудувати казковий замок. Він стане домом для героїв історій, які вигадує ваша дитина: сміливих принців на білих конях і граційної сучасної принцеси, яка має власне авто та гелікоптер, що є в наборі. Тож можна влаштувати романтичні прогулянки на конях, драйвові перегони машинкою, а вертоліт послужить для повітряних подорожей!
Усього в наборі 180 елементів та яскраві наліпки, що додають особливого шарму кожній конструкції, і прикрасять замок за власним смаком. Ландшафтний дизайн створять дерева та кущики з елементів конструктора. Чи буде це вишукана королівська резиденція чи веселе місце для пригод – вирішувати лише вашій дитині!
Дозвольте малечі активно розвиватися та збудувати власний казковий світ разом із іграшкою "Конструктор ТехноК", арт.0044 для юних принцес.
Комплект представлено у красивій, яскравій коробці, яка стане чудовим подарунком. Кольорова покрокова інструкція допоможе легко зібрати королівський замок та інші конструкції, але головне – це можливість фантазувати й створювати щось зовсім нове! Деталі конструктора легко з'єднуються, що допомагає з легкістю реалізувати свої задуми. Рекомендовано для діток від 3 років.
Цей конструктор – справжня казка, що оживає у дитячих руках. Дайте вашій маленькій принцесі світ для творчості, гри та мрій разом із цим дивовижним набором! Обирайте ТехноК.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.374 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага товару | 1.374 |
| Вид | Конструктор |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 19 мм |
| Габарити: висота | 27.5 |
| Габарити: довжина | 37 |
| Габарити: ширина | 19 |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 37 см |
| Количество деталей | 180 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Ширина | 27.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 681 ₴







